Kategorie sklepu


Artykuły

Wybierz dział

Dane kontaktowe
gustaf
tel. kom.: +48886040786
więcej »
Zaloguj się

nie pamiętam hasła!
zarejestruj się

  • Opineo-Słucham swoich Klientów
  • Certyfikat Jakości Q
  • Fundacja Pomocy Goldenom AUREA

Wyjaśnienie oznaczeń występujących w sklepie wysyłkowym www.gustaf.pl

Status zamówienia:

Nowe-Zamówienie złożone w sklepie zostało potwierdzone przez Klienta,jednak nie opłacone

Przyjęte do realizacji-Płatność została odebrane,zamówienie zaakceptowane.Wysyłka jest w trakcie realizacji.

Potwierdzone-Zamówienie zostało potwierdzone przez Klienta,wysyłka jest w trakcie realizacji (dotyczy wyłącznie przesyłek pobraniowych oraz towarów odbieranych osobiście,z płatnością gotówkową.

Przesyłka wysłana-Przesyłka została wysłana zgodnie z ustaleniami Klienta Zamawiającego

Zwrot przesyłki-Przesyłka została zwrócona do nadawcy.Kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie.Zwrot może nastąpić np.w przypadku błędnie podanego adresu odbiorcy bądź gdy przesyłka nie zostanie przez Klienta odebrana.W takiej sytuacji Klient może zostać obciążony dodatkowymi kosztami związanymi z ponowną wysyłką towaru(tylko jeżeli zwrot wystąpił z winy Adresata).W przypadku odmowy dopłacenia towar nie zostanie wysłany ponownie do czasu uregulowania należności.

Zrealizowane-Status nadawany po 30 dniach od realizacji,jeżeli przesyłka nie została zwrócona a Klient nie zgłosił w tym czasie reklamacji dotyczącej przesyłki.

Niepotwierdzone-Klient nie potwierdził nowego zamówienia poprzez kliknięcie w e-mail automatycznie wysyłany do Zamawiającego.W przypadku nie otrzymania wiadomości z linkiem potwierdzającym złożone zamówienie,Klient proszony jest o kontakt ze Sklepem

Anulowane-Zamówienie zostało unieważnione przez Administratora(na prośbę Kupującego lub z innych przyczyn).Klient zostanie o tym fakcie poinformowany w celu wyjaśnienia.

Usunięte-Zamówienie zostało usunięte przez Administratora.Klient zostanie o tym fakcie poinformowany w celu wyjaśnienia.

Czas oczekiwania-okres liczony od następnego dnia roboczego po przyjęciu opłaty bądź potwierdzeniu przez Klienta zamówienia z płatnością przy odbiorze,w trakcie którego przesyłka zostanie zrealizowana.

Status na magazynie:

Dostępny od ręki-produkt dostępny w sklepie do natychmiastowego odbioru bądź wysyłki w ilości sztuk 1 bądź więcej.

Neutralny-towar jest dostępny,wysyłka zrealizowana zostanie po odebraniu przelewu/potwierdzeniu przesyłki pobraniowej w czasie podanym na stronie produktu (czas oczekiwania)zwykle wynosi on 14-21 dni roboczych

Produkt na zamówienie-Towar sprowadzany na indywidualne zamówienie Kupującego,czas realizacji takich zamówień jest z reguły dłuższy niż w przypadku towarów o statuie neutrealny.Przewidywany czas realizacji zamówienia to ilość dni roboczych (czas oczekiwania)podane na stronie produktu,liczone od dnia następnego po odebraniu przelewu.Czas realizacji zamówień towarów (dostępny na życzenie) może ulec zmianie

Dostępny na życzenie-produkt o utrudnionej dostępności i bardzo długim czasie oczekiwania.Czas realizacji takich zamówień jest potwierdzany indywidualnie i wynosi ponad 3 miesiące nawet do pół roku.

 

Numer katalogowy-indywidualny numer przypisany każdemu produktowi w Sklepie.

Dostępna ilość-szacowana ilość dostępnych egzemplarzy danego produktu.Może ulec zmianie więc w przypadku chęci zakupu większych ilości,należy najpierw upewnić się czy żądana ilość jet obecnie dostępna.

Waga produktu-przybliżona waga danego produktu.W zależności od wagi dostępne są różne opcje wysyłki.